Skip to content

Naše služby

Naše ordinace ušní, nosní, krční poskytuje léčebnou péči a vyšetření v celé šíři ORL.

Uši: Ambulance vlastní moderní vyšetřovací techniku pro vyšetření většiny ušních chorob. Vyšetřujeme nedoslýchavost, poskytujeme audiologické vyšetření (zkoušku sluchu) i pro řidiče z povolání a profesionály se sluchovou zátěží (vstupní a preventivní prohlídky). Léčíme poruchy rovnováhy – závrať/vertigo, hučení v uších – tinnitus. Aplikujeme a vydáváme sluchadla.

Nos: Disponujeme kompletním vybavením pro vyšetření většiny nosních nemocí včetně dětských optik a ultratenkého flexibilního endoskopu vhodného i pro novorozence. Vyšetřujeme nosní mandle (adenoidní vegetace) již od útlého věku, nosní polypy, nosní neprůchodnost, poruchy čichu atd.

Krk: Ambulance je vybavena pro vyšetření většiny nemocí krku, včetně moderního ultrazvuku. Léčíme a vyšetřujeme zduření na krku, záněty hrtanu, chrapot atd.

Slinné žlázy: Vyšetřujeme slinné žlázy pomocí ultrazvuku a dle potřeby provádíme dlouhodobé sledování.

Ostatní: Léčíme poruchy rovnováhy (viz výše), poruchy polykání (ve spolupráci s klinickým logopedem vyšetřujeme poruchy polykání a provádíme i vyšetření FEES ) vzniklé po úrazu, operaci nebo neurologického původu (například cévní mozková příhoda, ALS atd.). Dále lze využít k doplnění klasické léčby i homeopatických přípravků a v neposlední řadě provádíme i inhalační léčbu.

Akutní případy i mimo ordinační dobu po telefonické domluvě na čísle 235318637.